DARMOWY EBOOK

KOLEJNA DIETA I CO DALEJ

W każdym z nas kryje się wspaniały, krystalicznie doskonały człowiek, którego niezwykłość często jest schowana i nie potrafi albo nie ma siły się wydobyć. Możliwe, że Ty sama zaczynasz już wątpić w swoje piękne wnętrze, bo Twoje własne ciało Ci je przesłania.

Nie rób tego! Zasługujesz na harmonię i równowagę w swoim życiu, i na wspaniałe ciało. A warto, bo życie jest takie piękne, że koniecznie trzeba się nim cieszyć, dla siebie i dla innych. Masz prawo do pełni życia każdego dnia, już od dziś. Przecież jesteś DOSKONALE NIEDOSKONAŁA

  • Dlaczego 99% diet kończy się efektem jo-jo i jest jeszcze gorzej niż przedtem?

  • Dlaczego to nie Twoja wina, że nie możesz trwale schudnąć i dlaczego silna wola nie ma tu nic do rzeczy?

  • Jak przemysł spożywczy i dietetyczny nas okłamują i czerpią z tego zyski?

  • jak naprawdę schudnąć skoro nic nie działa?

Witaj!

Mam na imię Ania i jestem osobą, która większość życia borykała się ze swoją wagą. Suma moich dociekań na ten temat, popartych na koniec zawodowymi studiami, z pewnością odbiega od średniej. Nawet jeżeli i dla Ciebie Twoja waga jest czymś istotnym i zaprzątającym Ci głowę, sądzę, że mam kilka przemyśleń, które mogą Ci pomóc. Chciałabym się nimi z Tobą podzielić.

W tej książce dowiesz się jak mądrze rządzić naszym metabolizmem. To nie jest książka zachwalająca kolejną dietę cud albo magiczny preparat, choćby i był on najnaturalniejszy. Jestem przekonana, że Ty sama w głębi duszy wiesz, że wszystkie reklamy pokazujące coraz to nowsze diety i specyfiki są nic niewarte. Przecież próbowałaś już tylu z nich. Niestety już wiesz, że nie ma drogi na skróty, nic nie zmieni się w Twoim codziennym życiu i w nawykach żywieniowych i tylko z powodu łykania jakiejś pastylki, specjalnej kawy czy herbatki.  Ale ciągle masz nadzieję… Wiesz, że zmiana diety na dziwaczną, składającą się z obrzydliwie dużej ilości tłuszczu, albo samego białka, albo samych soków warzywnych, nie jest rozwiązaniem na dłużej niż kilka dni, może kilka tygodni, jeśli należysz do najbardziej wytrwałych.

W tej książce dowiesz się jak działa fałszywa nadzieja, którą dają twórcy diet i producenci cudownych specyfików na odchudzanie. Niestety żerują na Twojej nadziei i czerpią z tego niesłychane korzyści. Odchudzają nie Ciebie, tylko Twoją kieszeń. Dowiesz się, że nie potrzeba żadnej psychoterapii ani hipnozy, że można schudnąć bez diet cud i bez operacji zmniejszającej żołądek. Zdrowo, bez drakońskich zabiegów, wyniszczających diet, katorżniczych ćwiczeń i niedziałających suplementów.

Zapraszam Cię do lektury!

AUTORKA

Anna Szczypek