Zdecydowaliście się na catering dietetyczny? To świetnie! Prawdopodobnie przyświeca Wam konkretny cel – schudnięcie lub przytycie, a może po prostu rozpoczęcie zdrowego stylu życia lub zaoszczędzenie czasu traconego na przygotowywanie posiłków. Cokolwiek to jest, wiemy że się nie zawiedziecie. Jednak zanim wybierzecie konkretną dietę z dostępnych na naszej stronie, zwróćcie uwagę na kilka elementów.

Kaloryczność diety pudełkowej

Ilość kalorii uzależniona jest od Waszego stylu życia. Jeśli wydaje Wam się, że obecnie zjadacie około 2000 kcal, a nie widzicie efektów chudnięcia, być może musicie zmniejszyć tę dawkę. A może uprawiacie sport i potrzebujecie znacznie więcej kalorii. Zanim zdecydujecie, jaką kaloryczność wybieracie, zadzwońcie lub napiszcie. Pomożemy Wam wybrać tę najlepszą – dla Waszego organizmu oraz potrzeb.

Produkty wyłączone z diety pudełkowej

Jesteście uczuleni na ryby? A może jesteście wegetarianami, a chcecie skorzystać z diety bezglutenowej? Jeśli tak – koniecznie dajcie nam o tym znać. W wielu dietach możecie wybrać, które produkty będą wyłączone z Waszego codziennego menu. Upewnijcie się jednak, że ta opcja została odznaczona. Jeśli macie jakieś konkretne uczulenia lub preferencje, jesteśmy otwarci na Wasze sugestie. Nie bójcie się z nami kontaktować.

Catering dietetyczny – dostawa

Na naszej stronie jest to proste jak drut – wystarczy, że wybierzecie miasto dostawy. Upewnijcie się jednak, że dowozimy do Waszej miejscowości zanim zdecydujecie się na catering. Marka SlimDieta  dowozi na terenie wielu polskich miast, więc nie powinno być to problemem. Aha, jeszcze jedno – pamiętajcie, że jedzonko przywozimy Wam z samego rana 😉.

I jak, wiecie już wszystko? Jeśli nie – dzwońcie lub piszcie!